Güvenilir

Tablet için Microsoft Excel

milaupv
110.16MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 16.0.7301.1013 2 yıl önce

Tablet için Microsoft Excel açıklaması

Android telefonlar ve tabletler için gerçek Microsoft Excel uygulaması.

Android için Microsoft Excel hareket halindeyken çalışmaya uygundur. Verilerinizi Excel ile sıralayıp çözümleyin ve öngörüler oluşturun. Excel, Office’in tanıdık görünümüne, kullanımına ve kalitesine ek olarak Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış sezgisel bir dokunma deneyimi sunar. Etkili bir elektronik tablo oluşturmak istediğinizde veya hareket halindeyken tabloyu görüntüleyip hızlı düzenlemeler yapmanız gerektiğinde, Excel size ihtiyacınız olan en iyi verimlilik deneyimini sağlar. Yaptığınız değişiklikleri otomatik olarak kaydettiğimizi ve cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirme veya veri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışın. İhtiyacınız olduğunda elektronik tablolarınıza buluttan kolayca erişebilirsiniz.

Ücretsiz Excel uygulaması; 10,1 inç veya daha küçük ekran boyutuna sahip cihazlarda belgeleri görüntülemek, oluşturmak ve düzenlemek için temel deneyim sağlar. Office 365 aboneliği ile tüm Excel deneyimini yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyerek şu adreste yer alan hüküm ve koşulları kabul edersiniz: http://aka.ms/eula

GERÇEK MICROSOFT EXCEL

Microsoft Excel ile Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde en iyi elektronik tablo uygulamasını edinin. Android için tasarlanmış dokunmatik deneyimle Office’in tanıdık görünümünü, kullanımını ve kalitesini birleştirir.

• Office benzersiz dosya uyumluluğu ve düzen uygunluğu sunar. Elektronik tablolar, Android telefonunuzda ve tabletinizde nasıl hedeflediyseniz öyle görünür. Veriler kaybolmaz

• Şeritteki tanıdık gezinti ve menü seçenekleri, hızlıca kullanmaya başlamanızı sağlar

• Excel’de kullanmaya alışık olduğunuz formüller, tablolar, grafikler ve mini grafikler gibi özellikler Excel uygulamasında da vardır.

HER YERDE, HER ZAMAN ELİNİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIN

Verilerinizi Excel ile sıralayıp çözümleyin ve öngörüler oluşturun. Birkaç parmak dokunuşuyla, hareket halindeyken elektronik tablolar oluşturun, bu tabloları görüntüleyip düzenleyin ve buluttaki elektronik tablolarınıza kolayca erişin.

• Formül, grafik, tablo, sıralama, filtreleme ve daha fazla özellik desteği sayesinde verilerinizi sıralayın, çözümleyin ve görselleştirin.

• Excel'de hareket halindeyken öngörüler oluşturun. Yalnızca parmaklarınızla dokunarak Excel’de formül ekleyin, sütunları yeniden sıralayın ve tabloları yeniden boyutlandırın

• Siz yazmaya başlar başlamaz, yeni elektronik tablolar, seçtiğiniz bir konuma otomatik olarak kaydedilir.

• Elektronik tablolarınız bir tıklama mesafesindedir. OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Dropbox, Google Drive ve Box desteği ile her ihtiyacınız olduğunda dosyalarınıza erişin.

 

BİRLİKTE ÇALIŞIN

Verilerinizi, çözümlemelerinizi ve öngörülerinizi başkalarıyla paylaşın.

• Yalnızca bir bağlantı, ek veya özel davetiye göndererek buluta bağlı Excel uygulamasıyla elektronik tablolarınızı kolayca paylaşın.

• Elektronik tablonuzun önceki bir sürümünü görüntüleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz böylece hiçbir zaman çalışmanızı kaybetme endişeniz olmaz

Gereksinimler:

• İşletim sistemi sürümü: KitKat (4.4.X) veya üstü

• 1 GB veya daha büyük RAM

10,1 inç veya daha küçük ekrana sahip cihazlarda elektronik tablo oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. Eksiksiz Office deneyimi için uygun bir Office 10.1 aboneliği gerekir. 365 inçten daha büyük ekrana sahip tabletlerde tablo oluşturmak ve düzenlemek için de Office 365 gereklidir. Uygun planların bir listesi için office.com/information sayfasına göz atın.

Aboneliğiniz yoksa çoğu ülke ve bölgede Office 365 Ev’i veya Office 365 Bireysel’i uygulamanın içinden satın alabilirsiniz.

 

</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

Tablet için Microsoft Excel için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Tablet için Microsoft Excel üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Tablet için Microsoft Excel hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Tablet için Microsoft Excel ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.46k 270.81M

APK hakkında Tablet için Microsoft Excel bilgi

APK Sürüm 16.0.7301.1013
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)


İndirme: Tablet için Microsoft Excel APK
İndir